İletişim

Bize ulaşmak için lütfen aşağıdaki form aracılığı ile iletişim bilgilerinizi gönderin. Sağlıklı günler dileriz.

Mersin Merkez

Turgutreis Mah. 4140 sk. No: 14/1 Akdeniz / MERSİN

Telefon

0324 232 27 27

Email

infomersin@nivgoz.com

Yol Tarifi

ÖZEL ARACINIZ İLE ULAŞIM :

  • D-400 karayolu ile Adana istikametinden geliyorsanız ;

Adana – Mersin  D-400 karayolundan ayrılmadan Erdemli istikametine doğru devam ediniz. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde seyir halinde iken Çetinkaya ışıklarına gelmeden 200 metre önceki  ilk ışıktan sola,  daha sonra ise ilk  sokaktan sağa giriş yaparak merkezimizin önüne , 3 .sokaktan giriş yaptığınızda ise merkezimizin otoparkına ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • D-400 karayolu ile Erdemli – Mezitli istikametinden geliyorsanız ;

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı  1 .Çevre yolu üzerindeki Çetinkayayı 200 metre geçtikten sonra ilk ışıktan sağa, daha sonra ise ilk  sokaktan sağa giriş yaparak merkezimizin önüne , 3 .sokaktan giriş yaptığınızda ise merkezimizin otoparkına ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Adana – Erdemli O-51 otoyolundan geliyorsanız ;

Mersin D-400 karayolu/ MEŞOT/Mersin Şehir Hastanesi yönünde O-51 otoyolundan çıkış yapınız. Akbelen Bulvarı üzerinde düz devam edip 1.Çevreyolu  ( D-400 karayolu ) bağlantı kavşağına geldiğinizde  Gazi Mustafa Kemal Bulvarına doğru sağa dönünüz.  Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde seyir halinde iken Çetinkaya ışıklarına gelmeden 200 metre önceki  ilk ışıktan sola,  daha sonra ise ilk  sokaktan sağa giriş yaparak merkezimizin önüne, 3 .sokaktan giriş yaptığınızda ise merkezimizin otoparkına ulaşım sağlayabilirsiniz.

MİNİBÜS İLE ULAŞIM :

Çevreyolu  – MES Koop –  Elvanlı  – Eğriçam – Bahçelievler minibüsleri ile Adana istikametine doğru Çetinkayayı geçtikten sonraki ilk durakta inerek merkezimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

OTOBÜS İLE ULAŞIM :

26M – 27M – 29M – 33M – 39 – 116 – 145 – 150 – 154 – 156 Numaralı otobüsler ile Adana istikametine doğru Çetinkayayı geçtikten sonraki ilk durakta inerek merkezimize ulaşım sağlayabilirsiniz.Haritada Yerimiz


İletişim Formu